Topos

nowy numer TOPOSU  wraz z tomikami
JADWIGI NOWAK
ARTURA DANIELA LISKOWACKIEGO

Michał Fałtynowicz w tekście pt. „Pokora. O krytyce literackiej podczas lektury” pisze o tomie szkiców Karola Alichnowicza „Nieosiągalne?:

realizm – wyobraźnia – pamięć”. W recenzji czytamy m.in.: „K. Alichnowicz osiąga coś niełatwego – komentuje tekst, ale go nie przesłania. Wydaje się, że temu krytykowi sprawia przyjemność obcowanie z literaturą, podchodzi do niej jako ten, który chce się dowiedzieć, ale zarazem jest pełnoprawnym partnerem dialogu”.

Książka ukazała się jako 179. tom Biblioteki „Toposu”. Zainteresowanych kupnem książki zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

[„Kroniki według Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach” 4(45)2020]

Konkursy

Tytuł konkursu Nadsyłanie zgłoszeń do Pozostało dni
XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Struna Orficka” im. Wojciecha Bąka Ostrów Wielkopolski 2022 niedziela, 31 lipiec 2022 28 -

Prenumerata

W związku z planowaną zmianą numeru konta bankowego prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na prenumeratę dwumiesięcznika literackiego „Topos” za rok 2022 oraz zamówieniami wydawnictw.

O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce na naszej stronie www.topos.com.pl oraz Facebook.

facebook icon seeklogo

FLASH ADV