Topos

nowy numer TOPOSU  wraz z tomikami
JADWIGI NOWAK
ARTURA DANIELA LISKOWACKIEGO

Podczas tegorocznej edycji Najazdu Awangardy na Rzeszów wiersze przeczytają aktorzy

Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Małgorzata Machowska i Robert Chodur. Wśród poetów autorzy książek opublikowanych niedawno w Bibliotece „Toposu”: Stanisław Dłuski i Jakub Pacześniak. Gościem honorowym jest Krzysztof Karasek, autor czterech tomów wydanych w serii Biblioteka „Toposu”, w tym „Wiatrołomów” uhonorowanych Nagrodą Orfeusz.

Tegoroczna VIII już edycja Najazdu Awangardy na Rzeszów odbędzie się w ramach Przestrzeni Sztuki – pilotażowego programu powołania ogólnopolskich, interdyscyplinarnych centrów kultury, rozwijanego pod auspicjami MKiDN przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie jest jednym z czterech teatralnych ośrodków zaproszonych do udziału w projekcie.

Termin: 27 października 2020, godz. 19:03

Konkursy

Tytuł konkursu Nadsyłanie zgłoszeń do Pozostało dni
XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Struna Orficka” im. Wojciecha Bąka Ostrów Wielkopolski 2022 niedziela, 31 lipiec 2022 28 -

Prenumerata

W związku z planowaną zmianą numeru konta bankowego prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na prenumeratę dwumiesięcznika literackiego „Topos” za rok 2022 oraz zamówieniami wydawnictw.

O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce na naszej stronie www.topos.com.pl oraz Facebook.

facebook icon seeklogo

FLASH ADV