Topos

nowy numer TOPOSU  wraz z tomikami
JADWIGI NOWAK
ARTURA DANIELA LISKOWACKIEGO

Tematem przewodnim nr 1 (170) TOPOSu są twórcy literatury czeskiej. Wśród omawianych postaci znaleźli się m.in. Josef Kroutvor, Bohumil Hrabal, Jan Zahradnicek i Jozef Mlejnek. Rozmowę z autorem reportaży Milošem Doležalem przeprowadził Przemysław Dakowicz, a z Jirim Cervenką, poetą, tłumaczem oraz wędrowcem porozmawiał Artur Nowaczewski.

Na łamach czasopisma zaprezentowane zostały również wiersze laureatów XII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. R. M. Rilkego: Łukasza Barysa, Piotra Przybyły, Rafała Barona i Pawła Podlipniaka.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi online

Drugi numer dwumiesięcznika literackiego TOPOS (171) to kontynuacja tematu twórczości pisarzy czeskich. W tej części znalazły się teksty Przemysława Dakowicza, Stanislava Vodički, Jakuba Demla, Vladimira Holana i Jozefa Mlejneka. Ponadto na kartach drugiego numeru TOPOSu Wojciech Wencel w rozmowie z Małgorzatą Judą-Mieloch zdradza m.in., że napisał już wszystko, co miał napisać.

Każdy numer TOPOSu to ponad 200 stron poezji, prozy, diagnoz krytycznych.

Zapraszamy do zakupu dwumiesięczników w ofercie specjalnej. Cena promocyjna zestawu dwóch czasopism wynosi 20 zł z przesyłką!

Zamówienia można składać mailowo pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkursy

Tytuł konkursu Nadsyłanie zgłoszeń do Pozostało dni
XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Struna Orficka” im. Wojciecha Bąka Ostrów Wielkopolski 2022 niedziela, 31 lipiec 2022 28 -

Prenumerata

W związku z planowaną zmianą numeru konta bankowego prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na prenumeratę dwumiesięcznika literackiego „Topos” za rok 2022 oraz zamówieniami wydawnictw.

O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce na naszej stronie www.topos.com.pl oraz Facebook.

facebook icon seeklogo

FLASH ADV